שיטור קהילתי

מרחב שומרון                                                                         מש"ק מעלה אפרים

תושבים יקרים!

אכיפת חוקי תעבורה ביישוב מעלה-אפרים

במהלך החודש האחרון הוגבר נושא אכיפת חוקי התעבורה במעלה אפרים וננקטו סנקציות כנגד נהגים.

פעילות זו היא חלק ממהלך משותף של המועצה המקומית ומשטרת מעלה אפרים עקב ריבוי תלונות של תושבים ודיווח על עבירות תנועה, רכבים החונים בניגוד לחוק ורכבים המהווים סכנה בטיחותית לציבור.

מטרת הפעילות היא שיפור איכות החיים ומניעת סכנות בטיחותיות ביישוב ובא לאחר פנייה אליכם התושבים בחודש דצמבר 2014 טרם נקיטת ההליכים .

אני שב ופונה אליכם ומבקש להימנע מביצוע עבירות תנועה וחנייה במקומות אסורים.
שוד / גניבות רכב

בתקופה האחרונה אנו עדים לתופעה מדאיגה בה גורמים פליליים פועלים בשיטות שונות ומגוונות על מנת לגנוב או לשדוד כלי רכב. למען ביטחונכם האישי יש להקפיד ולנקוט באמצעי זהירות יש לדווח מידית בכל שעות היממה למוקד 100-משטרת ישראל על כל התנהגות חריגה  על מנת שכוחות הביטחון יפעלו במהירות למניעה וסיכול העבירות ועל מנת שתזכו לקבלת טיפול הולם.

יחידת משא"ז

הסתיים קורס מתנדבי משא"ז מעלה אפרים המורכבת מתושבי היישוב שהוכשרו ויופעלו ככוח מתנדבים שיהווה מכפיל כח לשוטרי נקודת המשטרה. יחדיו נדאג להגברת תחושת הבטחון האישי בקרב התושבים. אבקש להודות באופן אישי לקב"ט היישוב מר חנן מרמור על תרומתו להצלחת הקורס.

פעילות קהילה ונוער

משרד השיטור הקהילתי בשיתוף פעולה עם המועצה המקומית במעלה אפרים מקיים פרויקטים למען הקהילה ולרווחת התושבים .

תודות

אבקש להודות לקברניטי היישוב מר שלמה ללוש , מר יצחק טורק, עובדות הרווחה, רונית כהן, רכזת הקהילה ,נופר בורובצ'ינסקי, רכזת הנוער, מחלקת התחזוקה ושאר עובדי המועצה  על שיתוף הפעולה, הנכונות לסייע והקצאת המשאבים למען השגת המטרות המשותפות לרווחת התושבים ושיפור איכות החיים .

אנא ראו פנויה זו כאישית גלו הבנה והתייחסו ברצינות הראויה.

לשירותכם בכל עת,

דרור (כושי) 0505839361

מפקד שיטור קהילתי